Aprašymas

Plokštės pagamintos iš mineralinio plaušo turi labai platų pasirinkimo spektrą – pagal paviršiaus tekstūrą, matmenis, briaunos tipą, skiriamą biudžetą lubų įrengimui bei kitus kriterijus.

Plokščių matmenys

Standartiniai lubų plokščių išmatavimai yra 600×600 mm arba 1200×600 mm, tačiau priklausomai nuo konkretaus modelio, jų išmatavimų asortimentas gali būti gerokai platesnis, pvz.: 600×1800 mm, 300×1200 mm, 1200×1200 mm ir kiti. Renkantis plokščių matmenis, svarbu atkreipti dėmesį į kitų lubų elementų specifikacijas ir tinkamą jų integravimą, tokių kaip šviestuvai, vėdinimo įrenginiai ir pan.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Pastaba: priklausomai nuo gamintojo ir konkretaus plokštės modelio, gali būti matmenų apribojimai, bei turi būti parenkama tinkama laikančioji konstrukcija, todėl renkantis visuomet rekomenduojame pasikonsultuoti.

Briaunų tipai

Didžioji dalis lubų plokščių modelių gali turėti skirtingus briaunų tipus, kurių standartinį asortimentą pateikiame žemiau, tačiau pažymime jog dalis modelių gali turėti išskirtines ir specialias briaunas. Briaunos tipas labai įtakoja galutinį estetinį lubų vaizdą.

 

 

 

 

 

Pastaba: priklausomai nuo gamintojo ir konkretaus plokštės modelio, gali būti briaunų tipų apribojimai, bei turi būti parenkama tinkama laikančioji konstrukcija, todėl renkantis visuomet rekomenduojame pasikonsultuoti.

Paviršiaus tekstūros

Plokštės pagamintos iš mineralinės plaušo pagrindo pasižymi jog turi platų paviršiaus tekstūrų asortimentą.

Gamintojo OWA GmbH plokščių tekstūros:

Akustika

Patalpų akustika yra labai svarbus aspektas įrenginėjant patalpas. Plokštės pagamintos iš mineralinės plaušo pasižymi geromis garso sugerties  savybėmis. Tai reiškia, jog sumontavus tokio tipo plokštes, patalpoje bus sumažinama aidėjimo trukmė ir taip pagerinamas akustinis komfortas. Medžiagos garso sugerties savybes nurodo garso sugerties koeficientas (žymimas αw) ir kuo jis yra aukštesnis, tuo bus geriau absorbuojamas garsas ir triukšmo šaltinis.

Garso sugerties klasė

Garso sugerties koeficientas

αw

A 0.90 – 1.00
B 0.80 – 0.85
C 0.60 – 0.75
D 0.30 – 0.55
E 0.15 – 0.25
Nespecifikuojama 0.00 – 0.10

Pastaba: Labai svarbu atkreipti dėmesį jog „garso sugertis“ ir „garso izoliacija“ yra skirtingos sąvokos ir priklausomai nuo situacijos ir keliamų reikalavimų, turi būti parenkami konkretūs spendimai. Akustikos klausimais bei parenkant tinkamus sprendimus  rekomenduojame susisiekti ir pasikonsultuoti su SEGMENTUM personalu.

 OWA Lifetime Collection

Standrtinės lubų plokštės

 OWA Consult collection

spacialūs sprendimai